test BIP PINB LIPNO - Dzień Przedsiębiorcy
 
bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Dzień Przedsiębiorcy

19.06.2023

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Lipnie przyłączył się wraz z Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego do ogólnopolskich obchodów Dnia Przedsiębiorcy, organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Do akcji włączyły się również inne terenowe organy nadzoru budowlanego w całym kraju. W tym roku hasłem przewodnim inicjatywy jest „Aktywna Polska – Aktywny Biznes”.

Z okazji tegorocznego Dnia Przedsiębiorcy, nadzór budowlany, reprezentowany przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, wszystkie Wojewódzkie i wybrane Powiatowe Inspektoraty przygotował działania dla przedstawicieli biznesu. Koncentrują się one wokół 21 czerwca – dnia, w którym przypada Dzień Przedsiębiorcy.

Punkty informacyjne dla przedsiębiorców  

W ramach inicjatywy pod hasłem „Aktywna Polska- Aktywny Biznes” Wojewódzkie i Powiatowe Inspektoraty Nadzoru Budowlanego będą, 21 czerwca br., udzielać porad przedsiębiorcom, którzy odwiedzą tego dnia urzędy. Zapraszamy w godzinach pracy urzędu!

Dzień Przedsiębiorcy w GUNB

• Z okazji Dnia Przedsiębiorcy udostępniona została na stronie internetowej GUNB gunb.gov.pl  prezentacja szkoleniowa „Stosowanie wyrobów budowlanych”. Zagadnienia te cieszą się dużym powodzeniem na szkoleniach prowadzonych przez GUNB dla różnych organizacji i stowarzyszeń.

• Przedsiębiorcy zainteresowani tematyką budowlaną mogą zarejestrować się także do Akademii GUNB.  Platforma szkoleniowa, przygotowana przez ekspertów GUNB, to nowoczesne centrum edukacyjne, dzięki któremu urząd wspiera obywateli poprzez edukację. Skorzystanie z oferty edukacyjnej jest proste i bezpłatne – wystarczy założyć konto w serwisie.

Więcej informacji o wszystkich aktywnościach przygotowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz innych partnerów można znaleźć na stronie gov.pl/rozwoj-technologia.

Opublikował: ADMIN LIPNO
Publikacja dnia: 19.06.2023

Dokument oglądany razy: 1002
« inne aktualności