test BIP PINB LIPNO
 
bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

PILNA NFORMACJA

02.11.2020

INFORMACJA!!!

Szanowni Państwo, W związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce zalecamy ograniczenie wizyt w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Lipnie jedynie w przypadkach naprawdę koniecznych i najpilniejszych.

Uczulamy zwłaszcza osoby, które chorują przewlekle bądź zaobserwowały u siebie objawy przeziębienia lub grypy, aby w trosce o zdrowie swoje oraz innych powstrzymały się od osobistego odwiedzania inspektoratu.

Ponadto informujemy o możliwości skontaktowania się naszą jednostką za pośrednictwem powszechnie funkcjonujących usług elektronicznych (np. poprzez platformę e-PUAP), bądź za pośrednictwem poczty tradycyjnej, drogą telefoniczną (z uwzględnieniem obowiązków wynikających z przepisów o ochronie danych osobowych/RODO) lub poprzez skrzynkę podawczą (wystawioną w holu budynku Starostwa Powiatowego w Lipnie przy ulicy Mickiewicza 58 – dokumenty do skrzynki podawczej należy składać w zamkniętych kopertach wraz z załącznikami niezbędnymi do załatwienia danej sprawy). Numery telefonów są dostępne pod adresem: http://www.bip.pinblipno.pl

Opublikował: ADMIN LIPNO
Publikacja dnia: 02.11.2020

Dokument oglądany razy: 1461
« inne aktualności